• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Кулі є не тільки у революціонерів, але й у контрреволюціонерів

Є таке відчуття, що третього Майдану у Києві українська держава не переживе.

І разом з тим за три роки не зроблено жодного кроку для спокійної, цивілізованої заміни влади. А її-таки треба замінювати за умови жалюгідно низького рівня суспільної довіри.

Потрібен закон про імпічмент Президента. Але у нас не було ще жодного Президента, схильного до суїциду. Тобто потрібні гарантії діючому Президентові, що у разі імпічменту до нього (практика США) на загальних підставах не буде застосований кримінальний кодекс.

Очевидно, необхідний новий закон про вибори нардепів, але суспільство має погодитися, що після дострокового закінчення каденції депутата ще три чи п”ять років дозвіл на його арешт має бути за спеціальною процедурою.

Потрібен новий ЦВК, але той, хто має туди бути обраним, має бути захищеним також від політичного тиску.

Тобто, нормальній людині, аби швидко йти, треба опиратися на дві ноги. Так і в політичному процесі – хочеш щось отримати, зроби це вигідним для всіх сторін процесу. А повісимо-розіпнемо-розстріляємо… проходили. Не раз проходили. І, як виявляється, кулі є не тільки у революціонерів, але й у контрреволюціонерів.

Віктор ЛЕШИК, журналіст

Лютий21/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України