• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Красивий жест – і тільки…

7 липня Київрада встановила заборону на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги до 1 жовтня 2016 року. Також забороняється нарахування по розрахунках з 1 липня і стягнення з населення столиці пені за несвоєчасне внесення плати за ЖКП.

“Це рішення – чистої води популізм. Ще два роки тому був прийнятий закон, за яким повноваження щодо встановлення тарифів передано регулятору – Національній комісії з регулювання електроенергетики і комунальних тарифів. Тому ніяких важелів у київської влади, щоб зупинити рішення регулятора, немає”,- розповів “Країні” незалежний фахівець з питань енергетики Валентин Землянський.

За його словами, якби київська влада дійсно хотіла б зупинити зростання тарифів, вона могла б це зробити в судовому порядку. “Кличко міг би подати в суд і в судовому порядку оскаржити тарифи. А мораторій Київради – це голослівне рішення, яке ні до чого не призведе“, – вважає Землянський.

Дивно, але чомусь жодна місцева влада не стає на захист свого населення, своїх виборців – і не оскаржує не підйомні ціни і тарифи в судах! А навіщо? Їм на все вистачає…

Липень07/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України