• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

Краще не скажеш

СЛІДОМ ЗА ГЕЙ-ПАРАДАМИ В УКРАЇНІ ЧАС ПРОВОДИТИ МАРШІ ЗАХИСТУ ПРАВ МАНІЯКІВ, САДИСТІВ, МАРОДЕРІВ, КОРУПЦІОНЕРІВ, КЛЕПТОМАНІВ ТА ІНШИХ ЗБОЧЕНЦІВ

Так званий марш рівності ЛГБТ-спільноти, який проходив у Києві, сьогодні в теленовинах на першому плані. Навіть зведення з фронту подаються після висвітлення обстановки в районі проведення гей-параду, де пильнують безпеку 6,5 тис. правоохоронців. «Коли люди виходять на акції протесту, тому що в них зарплати маленькі, то їх ніхто так не охороняє, – цілком справедливо зазначила з цього приводу на 112-му каналі політичний експерт Ольга Білякова, – виходить, зараз вигідніше бути людьми з нетрадиційною орієнтацією…»

Отже, виходячи з логіки захисту прав різних збоченців, слідом за гей-парадами або маршами рівності в столиці воюючої України, яка потерпає від зовнішньої російської агресії та внутрішнього свавілля й мародерства діючої влади, тепер варто провести марші захисту прав сексуальних маніяків, садистів і військових злочинців з терористичних банд, які діють в окупованих районах Донбасу. А очолити цей «правозахисний» рух мають високопоставлені мародери, корупціонери та клептомани нині діючого режиму.

З метою забезпечення безпеки цього «правозахисного» руху та усунення можливих провокацій з боку різних право-радикальних угруповань й інших здорових сил громадянського суспільства доведеться залучити до охорони «громадського порядку» всі наявні сили поліції, СБУ, а також підрозділи нацгвардії та ЗСУ. І лише з таким рівнем «правозахисту» Україна й отримає нарешті безвізовий режим від Євросоюзу, яким і зможуть скористатися вищезазначені привілейовані «правозахищені» категорії українського населення.

Володимир Стецюк

Червень12/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України