• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Королевську позбавили “Львівської вугільної компанії”?!…

Господарський суд Львівської області визнав незаконним рішення про приватизацію “Червоноградської збагачувальної фабрики”, інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

“Суд погодився з вимогами прокуратури і скасував накази регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області, видані у 2007 і 2008 роках про приватизацію цілісного майнового комплексу державного підприємства “Центральна збагачувальна фабрика “Червоноградська”, створення ПАТ “Львівська вугільна компанія” в процесі його приватизації та про оцінку майна зазначеного держпідприємства”, – сказано в повідомленні.

За даними прокуратури, йдеться про повернення державі її майна вартістю 300 млн грн.

За даними інтернет-видань, “Львівська вугільна компанія” (ЛВК) була створена у 2007 році спеціально для того, щоб приватизувати Центральну збагачувальну фабрику (ЦЗФ) “Червоноградська”, яка до цього належала державі. На першому етапі акції ЛВК розділили між собою Регіональне відділення Фонду держмайна (ФДМ) у Львівській області та компанія “Львівсистеменерго”. Вона належала українському бізнесменові Віктору Тополову, який працював міністром вугільної промисловості в Кабміні Юлії Тимошенко у 2005 році, та угорському бізнесменові Ласло Капойі. З приходом до влади Віктора Януковича, ЛВК перейшла під контроль Наталії Королевської та її чоловіка Юрія Солода. На парламентських виборах 2014 року обоє були обрані до Верховної Ради і увійшли до фракції “Опозиційного блоку”.

Вже у 2012 році замість “Львівсистеменерго” Тополова акціонерами ЛВК стали структури Королевської: компанії “Іфорас”, “Вантажно-транспортне управління” та “АСП Трейд груп”. Загалом їм належить 62,4% акцій ЛВК. Ще 37,6% акцій залишається у власності регіонального відділення ФДМ у Львівській області. Всі ці компанії були зареєстровані в Луганську людьми з оточення Королевської. У 2014 році після початку війни на Сході країни, їх юридичні адреси перенесли до Києва.

Ось так ВОНИ захищають наші з вами і державні інтереси… Дай Бог, щоб рішення суду виконалося!

Липень07/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України