• Сьогодні: Четвер, 25 Лютого, 2021
Інфо ПС

КОНИКА «ПРАВ ЛЮДИНИ» ОСІДЛАЛИ ВСІЛЯКІ НАДДЕРЖАВНІ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІ МІЖНАРОДНІ ІНСТИТУЦІЇ, БІЗНЕС-КОРПОРАЦІЇ

Новий вік може настати і посередині століття. Новий вік, як радикальна зміна парадигми, власне, цінностей, моралі, пріоритетів…

Дехто вважає, що новий вік настав після бомбування Хіросіми й Нагасакі. Дехто таким вважає Нюрнберзький процес і суд над ідеологами і провідниками фашизму. Я близький до позиції тих, хто вважає відправною точкою нової ери в житті людства сукупність цих двох подій плюс ухвалення Декларації прав людини. Після страшної війни, прицільного геноциду для багатьох інтелектуалів того часу вивищення Прав людини над законами конкретної держави видавалося цілком очевидною розумною і прогресивною ідеєю. Відмова багатьох країн Європи від права держави позбавляти життя навіть украй небезпечних злочинців – рецедивістів – це символ торжества філософії “людські права понад усе“.
Тривалий час я – той, що виростав в умовах радянського безправ’я, щиро вітав кожне нововведення, що закріплювало нову парадигму. Зараз бачу, що, коника “прав людини” осідлали усілякі наддержавні безвідповідальні міжнародні інституції, наддержавні бізнес-корпорації. Їхні рішення є у багатьох випадках остаточними, тобто вище національної юрисдикції.

Але ж при цьому ніхто не позбавляв національні держави виконувати обов’язок із підтримання порядку на конкретній території і виконувати важливі функції з соціального облаштування населення – своїх виборців. І до Майдану (кримінально-процесуальний кодекс Портнова), і після нього – Асоціація з ЄС, ціла низка інших документів, спрямованих на забезпечення прав конкретної людини, у наших конкретних умовах боротьби з московською імперією, управлінського хаосу стали практично інструментом нищення тих нетривких, неукоріннених державних інституцій.
«Захистимо права сексуальних меншин!» –
і 6 тисяч поліцейських у повному обладунку у 30 градусну спеку захищає купку грантоїдів, які тремтять від страху, бо толком і не знають, що то бути геєм. При цьому трьохмільйонне місто на вухах, все перекрито, про права тих, до кого не може доїхати швидка допомога і пожежні, навіть не думають.

Або інше. Як тільки законодавці під тиском епідемії педофілії заговорили про хімічну кастрацію тих, хто не раз осуджувався судом за це, тут же вічна в.о. міністра охорони “не пойми чого” Супрун кричить про порушення прав людини. Про права дитини, скаліченій збоченцем, дипломатично при цьому мовчить.
Абсурд введений в норму. Абсурд, який нездатні сьогодні не те, що подолати, а усвідомити люди, котрі рвуться в українську політику. Вони гадають, що зможуть щось вирішувати?! Та тільки спробуйте! – Брюсель, Страсбург, Європейський суд із прав людини витруть ноги об вашу нову судову реформу і на весь світ далі кричатимуть, яка страшна корупція в Україні…

 

Віктор ЛЕШИК, журналіст-міжнародник, аналітик, політолог

Липень16/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України