• Сьогодні: Четвер, 4 Березня, 2021
Інфо ПС

КОЛИШНІ АГЕНТИ КДБ І СЬОГОДНІ ЩЕ ПРАЦЮЮТЬ В УКРАЇНСЬКИХ ДЕРЖСТРУКТУРАХ НА РІЗНИХ ПОСАДАХ, ДЕХТО – НА ФСБ

Починаючи з 1988 року, коли під час «перебудови» почалися демократичні процеси, із окремих республік СРСР (а в Україні перш за все із західних областей) вже тоді почали вивозити найбільш таємні матеріали, які стосувалися національно-визвольного руху, агентури тощо. Аби їх не захопили та не сталося витоків інформації. Починаючи з 1990-го був наказ із Москви переглянути матеріали та знищувати їх. І КДБ УРСР цим активно займалося. Хоча значну частину таких матеріалів свого часу продублювали.

Понад 90% співробітників КДБ 1991 року прийняли незалежну Україну та присягу. Та й колишні агенти КДБ до сьогодні ще працюють в українських держструктурах на різних посадах. І при цьому дехто працює на Україну, а дехто, ще й майже відкрито, — на Росію. Тому в Україні потрібно було не безрезультативний закон про люстрацію ухвалювати, а створювати спеціальну комісію. Аналізувати матеріали, опитувати колишніх співробітників КДБ, котрі залишилися в Україні, яких ще багато й які знають про цю агентуру.

 

Олександр Скіпальський, генерал СБУ

Січень12/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України