• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

КАЖЕТЕ, УРОКИ МУКАЧЕВОГО? НЕ ЗАЛЯКАЄТЕ! “ПРАВИЙ СЕКТОР” ПРОДОВЖУЄ НАСТУП НА КОНТРАБАНДУ

Вчора бійці 3-го ЗБАТу ДУК “Правий сектор” встановили три антикорупційні блокпости на Волині: в Ягодині, Домановому та Устилузі, інформує сайт ПС.

Після Мукачевських подій частина українців сумнівалася в щирості боротьби “Правого сектора” з контрабандою, вважаючи злочинний феномен – буденністю життя, яку потрібно прийняти як є.

“Зона митниці завжди викликала проблеми, бо через корупцію утворюється черга,- говорить координатор антиконтрабандних блокпостів друг “Устим”.- Одразу після встановлення блокпостів до нас звернувся керівник митниці, СБУ, міліція, які попросили повідомляти про порушення. Наскільки вони були щирі в цьому? Питання. Але наразі черга зменшилася, машини вільніше проїжджають митницю. Контрабанда зупинилася.

Люди підходять розпитати про пост, його мету, що ми тут робимо. Хлопці з ПС пояснюють, фіксують звернення, проводять опитування, за які послуги беруть гроші митники.

Населення лояльне до постів і схвально віднеслося до їх встановлення. Провокацій чи намагань розігнати не було. Бо після того, що сталося в Мукачевому, ми оперативно зібрали круглий стіл можновладців, правоохоронців і громади та засудили силовий розгін Мукачевських повстанців і мародерство на митницях, особливо під час війни. Я вважаю, що так не має бути”, – зазначив друг «Устим».

Липень17/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України