• Сьогодні: Субота, 23 Січня, 2021
Інфо ПС

ЙОГО СЛОВО Й СЬОГОДНІ – НАША ЗБРОЯ В БИТВІ ЗА УКРАЇНСЬКУ УКРАЇНУ

Іван Низовий за своє стражденне й буремне життя написав понад 7000 поезій, більшість з яких – найвищої проби! Проте мало хто з-поза цеху поетів знав його за життя, адже численні збірочки-метелики виходили мізерними накладами й переважно губилися на Луганщині.

А мали б вони читатися в школах і на філфаках, звучати на радіо й телебаченні – тоді б не втратила Україна Криму, Луганська й Донецька, адже в них була усім нам засторога! Та його непочуті трагічні пророцтва, на жаль, збулися. Його творчість і сьогодні до болю актуальна, його Слово й сьогодні – наша зброя в битві за Українську Україну. Проте й сьогодні цю зброю гартує не стільки Держава, скільки волонтери, або ж українські серця в попередній владі.


Стараннями доньки поета Лесі Низової за останні 4 роки видано його посмертні книги “Ніхто наді мною не пан“, “Городоцька читанка” та 4 томи з запланованого п’ятикнижжя “Бути народом“. Усі ці книги ми видали у видавництві “Український пріоритет” накладами, про які за життя поет міг тільки мріяти.


Радий, що недаремно називався другом Івана Низового. Адже друзі – це ті, хто пам’ятає. Пам’ятаймо поета! Й читаймо.

 

Shovkoshytnyi Volodymyr

Січень11/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України