• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022
Інфо ПС

ІЗ ЗЕМЛЕЮ ДЛЯ ФРОНТОВИКІВ НЕ ПОВИННО БУТИ ЖОДНИХ ПРОБЛЕМ!

У районі не повинно виникати складнощів із виділенням землі нашим захисникам, заявив голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький на нараді за участю т. в. о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської облдержадміністрації Оксани Ткачук, начальника управління землеустрою та охорони земель ГУ Держгеокадастру у Львівській області Андрія Петришина, представників влади району та міста, а також голів сільських рад, які межують з містом Стрий.

На сьогодні до управління Держгеокадастру у Стрийському районі надійшло 304 заяви від учасників АТО щодо виділення їм земельних ділянок, 192 з них задоволені, 107 – знаходяться на розгляді.

За словами Оксани Ткачук, проблеми з цим питанням є, особливо у містах, і слід намагатися вирішити його за рахунок прилеглих територій.

Учасники наради обговорили питання про передбачення в місцевих бюджетах на 2017 рік фінансування на виготовлення документації із землеустрою населених пунктів з подальшим розробленням кварталів забудови для надання земельних ділянок учасникам АТО, інформує сайт Стрийської РДА.

Листопад25/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України