• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

ІСТОРИЧНОЇ НАУКИ В УКРАЇНІ НЕ ІСНУЄ

Історичної науки в Україні не існує.    Є лише провладний ідеологічний підрозділ, який продовжує годувати український народ брехнею. В Україні дійсно останнім часом видається немало історичних книг. Але всі вони мають одну цікаву особливість – це лише історична макулатура (wastepaper). Тому, що написане жодним чином не відображає історичної реальності.

Історію України для нас вигадали завойовники. А точніше – імператриця Катерина ІІ та її придворні писаки на кшталт Карамзіна, Храповицького, Шувалова та інших їм подібних. Спочатку вони запозичили українську минувшину, переписали її, прикрасили і присвоїли Московії. Зрозуміло, що в цій краденій “історії” українцям місця вже не було.

У красивій казочці про “Великую Россию-Русь” лише мимохіть згадується про їхніх “молодших братів” – простакуватих “хохлів-малоросів”, які тільки й спроможні, що ходити у шароварах, танцювати гопак, пити горілку і плакатися на долю. Цілком зрозуміло, що для такого народу-невдахи є лише один шлях – під захист Росії.

Майже всі сучасні українські історики й далі перебувають у полоні міфів і казок. Усю цю дурню вони продовжують активно пропагувати у своїх книгах. Хтось це робить через власну обмеженість і неспроможність переосмислити минуле. А хтось – за гроші. Саме тому я й назвав їхні творіння макулатурою.

Якось в інтерв’ю на радіо “Сім’я і дім” в Україні я сказав, що сучасна історична наука є лише одним суцільним міфом. До того ж – доволі брудним і хамським. Цей міф потрібно згребти в одну купу і викинути на смітник історії. Що я і зробив у своїй “Історії…” (http://ukrainianvancouver.com/illustrated-history-of-ukraine-huns-attila/)

У своїй книзі я подав правдиву українську історію від найдавніших часів і до 10 століття. Моя версія нашої минувшини докорінним чином відрізняється від офіційної і повністю її заперечує.

    Згідно з офіційною версією український народ з’явився десь так із 16 століття. А все, що було до того – це не наша історія. Тобто, давня трипільська цивілізація, яка ще 9 тисяч років тому існувала на території України і, фактично, була першою на планеті, до українців не має жодного відношення. Велика Скіфія, яка з 2 тисячоліття до нашої ери знаходилася на території України – також не наша історія. І Київська Імперія 9-12 століть н.е. – це також не наше, а лише “спільна колиска трьох братніх народів – російського, українського та білоруського”. Тобто, українців позбавили власної багатотисячолітньої історії.

У своїй книзі я доводжу цілком протилежне – український народ є нащадком арійців. І світова цивілізація зародилася саме на українських землях. А вже з України переселенці-арії несли цивілізованість в інші частини планети. Саме праукраїнці заснували Шумеро-Аккадську державу у Межиріччі, Єгипетську в долині річки Ніл, тохаро-арійську цивілізацію в Китаї, перші держави в Індії, Японії. Переселенці з України є творцями перших держав у Середземномор’ї, включно з Грецією. Вони ж створили Етрурію, яка з часом переросте у Римську імперію.

    Українці не є чиїмись безликими “молодшими братами”. Ми є великою нацією з давньою та славетною історією.

    Подібну версію української історії ще кілька десятиліть тому відстоювали канадійський історик Павло Штепа та основоположник РУН-віри Лев Силенко. Зараз подібні думки висловлюють письменник Володимир Белінський, професор Валерій Бебик, археолог і письменник Юрій Шилов та деякі інші. Можна назвати й не українців, які також говорять про особливу роль України у світовій історії. Це Джон Бовле, Герберт Мюллер, Арвінд Аллок та інші.

Але.. всі вони по-новому висвітлюють лише якісь окремі сторінки української історії. Я ж у своїй книзі вперше застосував усі ці революційні і позбавлені міфів концепції не епізодично, а стосовно всієї історії України – від самих найдавніших її часів. До того ж, у книзі багато абсолютно нових сенсаційних висновків, тлумачень і версій, яких не висловлював ще жоден дослідник.

    Я особисто переконаний, і на фактах доводжу це у своїй книзі, що ніякої династії Рюриковичів ні в українській, ні в московській історії не було. Це все вигадки істориків з метою прикрасити московську історію й надати їй величі. Міфічний засновник династії Рюриковичів Рорик Ютландський дійсно існував. Цей великий авантюрист та інтриган походив із відомих у Європі родів Інглінгів та Скольдунгів, які дали початок чи не всім відомим європейським королівським династіям.

Тож, поріднившись з Рориком, московські царі стали би родичами кращих монархічних сімей Європи. Тому в епоху великої фальсифікації історії за часів Катерини ІІ і був вигаданий міф про Рюрика, як засновника княжої династії. Насправді до української історії, а тим більше до московської, Рорик не має жодного відношення. Тож бути засновником династії Рюриковичів він ніяк не міг.

Книга не є скандальною, а лише правдивою. І базована на історичних першоджерелах. Ще працюючи вчителем історії, я бачив усю фальш і брехливість офіційної версії української історії. Тому тривалий час ретельно збирав будь-які свідчення, що могли розповісти правду про наше минуле. З часом рідкісного матеріалу накопичилося досить багато. З’явилася ідея викласти все у вигляді стрункої та цілісної історичної концепції. Що й вдалося реалізувати вже в Канаді.

    У книзі використано багато давньої літератури. Це і українські літописи, і європейські хроніки, і твори античних та середньовічних авторів. Крім того, твори Мавро Орбіні, Пріска Панійського, Олександра Черткова, Василя Татіщева, Казимира Валішевського та інших, які ніколи не видавалися. Ну і, звичайно, моїм вірним помічником був здоровий глузд. Офіційні історики навіть не помічають, скільки дурниць вони понаписували.

 

Олександр КОВАЛЕВСЬКИЙ, український історик з Ванкувера (Канада), автор «Ілюстрованої історії України від найдавніших часів до сучасності» (2011)

Червень20/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України