• Сьогодні: Середа, 20 Січня, 2021
Інфо ПС

ІСТОРІЯ ЦИКЛІЧНА, АЛЕ ЧОМУСЬ ВОНА НІЧОМУ НЕ ВЧИТЬ ТИХ, У КОГО ЗРИВАЄ ДАХ ВІД НЕОБМЕЖЕНОЇ ВЛАДИ

Справжня подруга України і українців, соратниця екс-Президента Грузії Михайла Саакашвілі – Даля Грібаускайте показала Президенту України червону папочку з офшорними рахунками топ українських чиновників, в тому числі і Петра Порошенка, повідомляє Elise Journal.

За словами обізнаних людей, Даля показала Петру Порошенку копії розвідданих фінансової розвідки США, в яких повністю розписані схеми і офшорні рахунки від Яценюка до Порошенка.

Даля наполягала на тому, щоб Петро Порошенко не заважав створенню антикорупційного суду.

Варто зазначити, що прямої розмови про Саакашвілі не було, проте були натяки, що Янукович теж так робив і закінчив дуже і дуже погано.

За словами оточення Саакашвілі, після цього Порошенко кілька годин спілкувався телефоном із Луценком, Яценюком і Аваковим.

Тим часом повідомляється, що ФБР і фінансова розвідка США впритул наблизилася до Петра Порошенка і його оточення.

Екс-нардеп від «Батьківщини» Андрій Сенченко заявив в  ефірі  ZIK про документації ФБР діяльності основних українських корупціонерів. При цьому він підкреслив: відставка Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету Ради свідчить про те, що  президенту набридло грати в боротьбу з корупцією  – «Петру Порошенко набридло грати в боротьбу з корупцією. Ця зміна курсу. Це все продемонстровано діями щодо керівництва комітету, НАБУ і САП. Навіть те, що Україна вустами Генерального прокурора огризнулася до ФБР».

Тим часом повідомляється, що виконавчий директор «Центру протидії корупції» Дар’я Каленюк заявила на  своїй сторінці в Facebook про ініціювання перевірки розміщених на Заході активів Петра Порошенка, Юрія  Луценка та інших українських топ-чиновників.

При цьому вона нагадала, що в грудні 2013 року «так само просила країни ЄС і США морозити рахунки Януковичів» – «І спочатку ніхто не вірив, що це можливо. Історія циклічна. І чомусь вона нічому не вчить тих, у кого зриває дах від необмеженої влади».

Жовтень30/ 2018

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України