• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ІСТОРІЯ ХВОРОБИ: ГІБРИДНА ДЕРЖАВА

У світі останнім часом заговорили про Росію як державу, що сповідує методи гібридної війни. Однак на цьому гібридний арсенал даної країни звісно не вичерпується, і так само ми можемо говорити про її гібридну внутрішню та зовнішню політику, економічну, наукову, релігійну та соціокультурну спрямованість і власне повсякденне життя. І якщо зазирнути в історичне минуле цього державного монстра, то зовсім не важко буде переконатися в тому, що таким, виявляється, він був завжди.

stecyuk

І лише тоді приходить усвідомлення, що Росія по суті і є гібридною державою! Її гібридність полягає найперше в тому, що виступає вона під чужим іменем, прикриваючись історичним паспортом і стародавньою культурою українців як європейського народу. Хоча насправді імперія об’єднує цілий конґломерат поневолених переважно неєвропейських народів, який тримається вкупі лише завдяки успадкованій від орди азійській деспотії. Саме ця азійська сутність Російської імперії, яка намагається видавати себе за європейську державу, і є основою гібридності, що розповсюджується на всі гібридні прояви цього державного утворення. Тож недаремно гербом Росії є ніщо інше, як двоголова потвора у вигляді орла.

 Володимир Стецюк

Січень17/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України