• Сьогодні: П’ятниця, Травень 24, 2019
Інфо ПС

ІНТЕРЕС ЄВРОПЕЙЦІВ У ТОМУ, ЩОБ ПУТІНА НЕ БУЛО В УКРАЇНІ І БІЛОРУСІ

Годі вже дивуватись і обурюватись. Світ людей – це зібранння егоїстів. Святі зрідка поселяються в монастирях.

Отож, реакція на нашу “страшну біду” в Азові цілком прогнозована.

Ми теж мирно жували вареники, коли Путін із Медведєвим забирали у Грузії Абхазію і Цхінвал.

Ми солідарно з європейцями, як у кіно, дивимося на тисячі трупів біженців, які встеляють із 2011 року дно Середземного моря: “Ой ця вічна свара на Близькому Сході”. Тисячі – не 23 забраних у полон.

Ми не цим маємо домагатися від європейців і американців прихильності і швидкої допопомоги.

Слід навчитись бачити і яскраво доносити: інтерес європейців у тому, щоб Путіна не було в Україні і Білорусі.
Недавній напад на Азові на українських моряків здійснювали у тому числі і… українські, в недавньому, моряки, які зараз стали дубцем у руках Путіна. У разі катастрофічного для нас сценарію Україна стане не брамою Європи, а частиною агресивної професійної мілітарної сили руського міра. З «Південмашем», з Миколаївським суднобудівним, із запорізькою “Моторсіччю”, з харківським «Хартроном» і танковим заводом…

Путін разом зі своїм міністром Сердюковим у фантастично стислі строки модернізував убогу екс-радянську мілітарну машину. Навіть уявити страшно, яку машину Путін може спорудити разом з окупованими Україною і Білоруссю!

Не просити співчуття і розуміння слід, а по мізкам бити очевидними аргументами тих, хто навіть не уявляє, чим Чорне море відрізняється від Азовського.

  1. PS. На місці української влади я вже зараз спонсорував би зйомки фільму-утопії «Балтійська труба» про те, як Путін разом з українцями-білорусами почне захищати територіальні води Росії всюди, де йому захочеться. Можу й сценарій написати.

 

Віктор ЛЕШИК, журналіст-міжнародник

Грудень01/ 2018

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України