• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

І ЗНОВУ – СЕСІЯ ОБЛРАДИ

        На сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 25 жовтня, депутати розглянуть проект змін до показників обласного бюджету. Про це повідомив голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олег Домчак. За його словами, з цих коштів мають скерувати  15 млн грн на зарплату працівників галузі охорони здоров’я та 5,2 млн грн. – на потреби профтехосвіти. 25 млн грн обласна рада має виділити на співфінансування поточного та капітального ремонтів доріг загальнодержавного значення.oblrada

Як зазначив голова бюджетної комісії, в області цьогоріч розпочала роботу Програма енергозбереження для бюджетної сфери із фінансовим ресурсом у 9 млн грн. «На цю програму ми  додаємо ще 2,5 млн грн, – каже Олег Домчак. – Річ у тім, що в медичній та освітній субвенції не передбачені кошти на оплату енергоносіїв. Тому ми маємо готуватися до наступного року і розробити проектно-кошторисну документацію на модернізацію котелень та енергозбереження в комунальних закладах обласної ради. Слід додати, що раніше про це ніхто не думав і не вкладав кошти. Тепер же керівництво обласної ради наполягає на проведенні такої модернізації та енергоефективності, в тому числі і за рахунок залучення фінансового ресурсу міжнародної технічної допомоги».

У зв’язку з невиконанням програми розвитку сімейної медицини та її профілактичної спрямованості члени бюджетної комісії на своєму засіданні прийняли рішення перескерувати 2 млн грн. із зазначеної програми на придбання дороговартісних ліків для дітей-інвалідів у рамках Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям області.

Також в змінах до бюджету пропонують дофінансувати програму з підтримки учасників АТО та їх сімей, зокрема, 670 тисяч додадуть родинам на встановлення пам’ятних знаків.

Окрім того, на сесії депутати розглянуть проекти Перспективних планів Яворівського та Жовківського районів, які перенесли з минулого засідання, а також Самбірського, Турківського, Стрийського, Городоцького, Радехівського, Перемишлянського, Бродівського та Миколаївського районів, повідомляє офіційний сайт ЛОР.

Як зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, на розгляд депутатів буде винесено затвердження Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016-2020 роки в новій редакції.

«Це є дуже важлива і перспективна програма, – зауважив Олександр Ганущин. – Ми її удосконалили та внесли чимало поправок. Відтепер подача заявок відбуватиметься лише в електронному варіанті в режимі он-лайн. З новою програмою плануємо стартувати уже в кінці листопада і впродовж визначеного Конкурсною радою терміну зібрати пропозиції проектів. Додам, на фінансування обласних мікропроектів ми хочемо закласти близько 60 млн грн., а в майбутньому ця сума може бути збільшена».

Жовтень23/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України