• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

І ЗНОВУ АКЦІЯ ПС ПРОТИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

       Стартувавши у Стрию, акція «Не місце Московській церкві на українській землі» вирушила населеними пунктами району.

ps-vs-mp «Правий сектор» Стрийщини завітав до оплоту «рускава міра путіна і кірілла» в селі Баня Лисовицька, де провів роз’яснювальну роботу серед мешканців села.

Напроти церкви Московського патріархату було встановлено банери з вимогами ПС. Населенню роздавали листівки просвітницького характеру щодо цілей і завдань московської церкви в Україні.ps-vs-mp4

Акція пройшла вдало – на таку підтримку від місцевого населення навіть не очікували. А ще були приємно вражені реакцією відпочиваючих із Києва, Дніпра, Полтави, які були дуже здивовані, що такі церкви взагалі можливі на заході України. Ось що сказав один гість із Дніпра: “Гнать іх отсюда надо, ето оні прівелі войну, укриваясь за іконамі і прікривая рускіє танкі”.

ps-vs-mp5Також у процесі спілкування з мешканцями села виявилися цікаві факти щодо землі навколо церкви: справжнісіньке самозахоплення 13,5 соток! А самовільно встановлені малі архітектурні форми ще й перекривають видимість на перехресті, що спричиняє аварійність на дорозі. ps-vs-mp3Це все є доведено в різних інстанціях, висновки і приписи – на руках. Але знову ж таки все впирається в наших суддів, які, чи то боячись анафеми, чи з інших, більш меркантильних, причин не мають бажання зв’язуватися з московськими попами і не хочуть прозоро розглянути дану справу. Тож «Правий сектор» вирішив узяти її під свій контроль.

Юрій ЛЕВИЦЬКИЙ

Грудень12/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України