• Сьогодні: П’ятниця, Квітень 10, 2020
Інфо ПС

І ЩЕ РАЗ СЛУХАЄМО СПРАВУ «СТРИЙВОДОКАНАЛУ»…

Громадські слухання стосовно водних тарифів у Стрию відбудуться 15 жовтня. 

     Місцеві обранці зареєстрували у Стрийській міській раді Повідомлення про ініціативу щодо проведення громадських слухань. Мова йде про ситуацію, яка склалась довкола КП «Стрийводоканал» та намірів керівництва даного підприємства підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення.

14 місцевих обранців підписались під документом, у якому пропонують питання для громадського обговорення. Зокрема вони хочуть заслухати:

  1. Звіт директора КП «Стрийводоканал» В. Козака та заступника Стрийського міського голови І. Стецика щодо виконання висновків робочої групи з вивчення окремих питань діяльності КП «Стрийводоканал».
  2. Інформацію щодо економічного обґрунтування запропонованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відповідно до оголошення КП «Стрийводоканал» від 20.09.2019 року, та правові підстави їх встановлення.
  3. Інформацію щодо відповідності послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються КП «Стрийводоканал», вимогам до якості житлово-комунальної послуги, визначених законодавством.

На громадські слухання ініціатори пропонують запросити також міського голову – Романа Шрамов’ята, членів виконавчого комітету Стрийської міської ради, депутатів Стрийської міської ради та керівний склад КП «Стрийводоканал».

Натомість на сайті Стрийської міської ради вже з’явилося розпорядження міського голови щодо проведення громадських слухань з даного питання 15 жовтня о 17:00 у приміщені Народного дому, що по вул. Народна, 8.

Для реєстрації необхідно мати документ, який посвідчує особу.

Жовтень12/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України