• Сьогодні: Неділя, 17 Січня, 2021
Інфо ПС

ХТО ЗА НИМ СТОЇТЬ або ВАШ ШАНС – ЦЕ Я!

Коли в Стрию чи на окрузі ви бачите нарешті бачите тут! – того чи іншого кандидата, таке питання, мабуть, виникає в кожного. Особливо, коли мова йде про Верховну Раду.

Зараз це питання стосується і мене.

Тому даю відповідь: місто. Люди. Стоять ті, хто обирав мене до міської ради, ті, хто довіряв мені захищати їхні права в судах, стоять ті, хто читав і творив наші видання. Зрештою – ті, хто хоче і має право мати вибір.

І тут важливо зрозуміти одне: зараз кожен із вас, люди, має ЩОСЬ. І це один із тих випадків, коли це ЩОСЬ є у всіх. Це ЩОСЬ – це голос. Це щось – це вибір.

Саме за цим ЩОСЬ злітаються сюди зграї народних спасителів, які будуть їздити по ваших вухах, обціловуватися з поважними, гладити ваші руки, влаштовувати концерти, допомагати школам і лікарням, бо їм дуже потрібне це ЩОСЬ.

Ви маєте віддати їм це ЩОСЬ, аби вони далі мали змогу – через 5 років – з’явитися знову і допомогти нам, нужденним.

Звучить принизливо, чи не так? Це ж принизливо – проголосуйте за мене, бо вам ЩОСЬ подарував/зробив/дав, а далі – вже без вас.

Їдьте собі до Польщі, чи працюйте тут за мізер – їм уже не цікаво – бо це ЩОСЬ уже в них, а ви вже – НІЩО…

Для мене це ЩОСЬ – ВАШ ШАНС… І цей ВАШ ШАНС – я! Згадайте про це, люди!

Але не 22-го, а 21-го липня…

 

Олег ФИЛИК, кандидат у народні депутати по 126-му (Стрийському) одномандатному виборчому округу, позапартійний, самовисуванець

Червень29/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України