• Сьогодні: П’ятниця, 12 Серпня, 2022
Інфо ПС

ХТО НАСТУПНИЙ РИЗИКНЕ?

detektor

 

     Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк пройшов перевірку на детекторі брехні, інформує сайт облради. Це вперше на Львівщині, коли чиновник високого рангу пішов на такий крок. Ініціатором перевірки виступив телеканал «Перший Західний» для нового телепроекту «Право на вибір».

На поліграфі до Володимира Гірняка було більше двохсот питань, а сам процес тривав близько двох годин.

«Це перший мій такий досвід. Досі хіба по телебаченню бачив, як виглядає цей поліграф. Скажу чесно – трохи хвилювався, хоч мені і приховувати нічого. Власне, положення про конкурс розробляв я особисто і радий, що Львівська облрада перша в Україні запустила таку систему. Було багато застережень, багато критики. Але працює»! – наголосив Володимир Гірняк. Він також висловив сподівання, що поклав початок хорошій традиції і перевірку на детекторі брехні зголосяться пройти й інші політики.

Результати перевірки на поліграфі заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка глядачі мали змогу побачити 5 жовтня на телеканалі «Перший Західний».

ХТО НАСТУПНИЙ РИЗИКНЕ?

Жовтень06/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України