• Сьогодні: П’ятниця, Травень 24, 2019
Інфо ПС

ХОЧ І МАЛЕНЬКИМИ КРОКАМИ, АЛЕ ВПЕВНЕНО ПРЯМУЄМО ДО ОЧИЩЕННЯ І ПЕРЕМОГИ!

Учасники бойових дій спільно з учасниками Спілки АТО Стрийщини завітали на сесію Лисовицької сільської ради, де внесли пропозицію на розгляд депутатів, щодо проведення референдуму про підпорядкування Церкви Покрови Божої Матері московського патріархату під патронат Української Єдиної Автокефальної церкви.

Після ряду дискусій депутати більшістю голосів підтримали дану пропозицію.
P.S. У зв’язку з небезпекою, що йде від Української (а насправді – Російської) православної церкви московського патріархату, ми, свідомі громадяни, не можемо стояти осторонь.

Військові дії на Сході нашої держави нерідко нагадують нам про ще одну важливу проблему – активну діяльність церков московського патріархату на території України, де філія РПЦ-ФСБ в Україні є провідником ворожої ідеології.

Здавалося б, західний регіон і вирізнявся завжди тим, що дотримувався свого непохитного переконання – патріотизм понад усе, проте, як бачимо, ще не всі усвідомлюють те, що на сьогодні Церква, як і в часи радянської окупації, стала джерелом маніпуляції людьми і впливу на події. Дана релігійна організація від свого створення і по сьогодні є структурною частиною КГБ (тепер ФСБ), а церковнослужителі виконують накази Кремля, що чітко проявилося в останні роки, хоча і твердять, що релігія не стосується політики.

Така проблема, на превеликий жаль, торкнулась і нашого Стрийського району – в с. Лисовичі, с. Верчани та с. Піщани ще досі діє церква під патронатом патріархату москви.

Але як можна отримати повністю незалежну державу, якщо більшість процесів є залежними від наших ворогів: мова, телебачення, освіта і навіть церква. Якщо ми хочемо незалежну державу, то має бути і незалежна Церква. Відбулося вже чимало протестів, адже, як відомо, гроші, які громадяни жертвують на храми, йдуть нікуди інше, як до Московії, і не виключено, що частина з них фінансує армію нашого ворога.

Тому ми, свідомі сини України, обурені тим, що в той час, коли ми обороняли (і оброняємо) нашу землю, ризикували (і ризикуємо) своїм життям за незалежність нашої країни, на нашій рідній землі, на Стрийщині, батьківщині Степана Бандери, ведеться ворожа пропаганда у церкві московського патріархату. Тому ми активно протестуємо проти діяльності ворожої Україні і українцям церкви на наших теренах.

Слава Україні!!!

Михайло Алєксєєв 

Грудень08/ 2018

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України