• Сьогодні: Четвер, Квітень 9, 2020
Інфо ПС

ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ ТРЕБА ПРИМУСИТИ УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ СТАТИ УКРАЇНСЬКОЮ

Не можна домовитися з Росією ні про який мир. Викиньте цю дурість зі своїх голів. Про це відомий український журналіст, публіцист та громадський діяч Віталій Портников заявив в ефірі програми “Суботній політклуб” на телеканалі Еспресо.TV.

Зеленський хоче зустрітися з Путіним, щоба щось йому там пояснити.

Путін хоче зустрітися із Зеленським, щоб прийняти капітуляцію. Він просто хоче прийняти цю капітуляцію у товаристві Ангели Меркель і Емманюеля Макрона. Знаєте, як шлюб засвідчують свідки? Щоб вони засвідчили, що капітуляція відбулася. І йому потрібно, щоб Зеленський просто приїхав. Розмовляти з ним ні про що він не збирається. Не царська це справа – розмовляти з якимось там президентом незрозумілої країни.

Путіну потрібно лише, щоб Зеленський поставив підпис під документом, який буде перед цим підготовлений. Документом, який має означати капітуляцію України.

Якщо Зеленський не збирається цього робити, тобто не бажає зраджувати свою країну, то Путін з ним теж не збирається зустрічатися. Ось така логіка. Але наші громадяни – це справа не тільки в Зеленському – вони увесь час питають “А коли ж буде мир?”, “А чому Ви не домовляєтеся про мир?”.

Любі мої, не можна домовитися з Росією ні про який мир. Викиньте цю дурість зі своїх голів. З Росією можна домовитися тільки про крах цієї країни, в якій Ви живете.

Якщо Ви акцептуєте цей крах і готові стояти перед росіянами на колінах все свої майбутнє життя і поставити на коліна своїх дітей та онуків, знайдеться людина, яка підпише цю Вашу готовність бути рабами.    Якщо Ви хочете бути вільними людьми, Вам доведеться опиратися тій агресії, яка почалася 2014 року і проти якої наша країна, наш народ з більшим чи меншим успіхом боролися до президентських і парламентських виборів 2019 року.

Громадянам України треба примусити українську владу стати українською. Ось і все.

 

Віталій Портников

Листопад10/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України