• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ГРОМАД НА СТРИЙЩИНІ НЕМА… І НЕ СКОРО БУДУТЬ!

 

Кабінет міністрів України своїм розпорядженням від 19 липня 2017 р. № 491-р вніс зміни до деяких своїх же
розпоряджень, а точніше – до перспективних планів формування територій громад Вінницької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Черкаської, Чернівецької областей. А ще точніше – доповнив перелік спроможних територіальних громад та уточнив їх склад у перспективних планах формування територій громад зазначених областей. Як зазначається на Урядовому порталі, «відповідно до прийнятих змін об’єднані територіальні громади будуть здатні самостійно або через відповідні органи місцевого самоврядування забезпечити належний рівень надання послуг, зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства з урахуванням кадрових ресурсів, фінансового забезпечення та розвитку інфраструктури відповідної адміністративно-територіальної одиниці».

    Згідно з таким «перспективним» (?!) планом у Львівській області затвердили 84 об’єднані територіальні громади. «Сюди внесено ті громади, які вже діяли з 1 січня 2016 року. Процес об’єднання у них почався у 2015 році. Також ті перспективні ОТГ, які ми вважаємо, будуть спроможними, у першу чергу, щодо якості надання послуг для своїх мешканців – освітньої, медичної. І, звісно, будуть спроможні забезпечувати свої функції фінансовим ресурсом», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

У перспективний план, пише сайт ЛОДА, внесені всі райони Львівської області крім Дрогобицького та Сокальського. Хоча я, навіть із лупою, не знайшов там і Стрийського. Схоже, що він взагалі у зоні замовчування…

Відкрийте документ і вчитайтеся у «2. Перелік спроможних територіальних громад Львівської області» –

Стрия і Стрийського району тут не знайдете. На мапі об’єднаних тергромад Львівщини Стрийщина позначена білим кольором, що означає – територіальні громади не сформовані… Ось так. На волю і бажання людей наплювали, а самі створити щось путнє не спроможні!

(Переглянути розпорядження Кабміну від 19.07.2017 щодо внесення змін до перспективних планів формування територій громад можна тут.)

Василь АЛЄКСЄЄВ

Липень29/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України