• Сьогодні: Четвер, 28 Січня, 2021
Інфо ПС

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ – ТВОРИТИ ДЕРЖАВУ

Це головний пріоритет для “Зекоманди”,яка забрала всю повноту влади в Україні.


Правда, якщо вони розуміють таке завдання як головне і мають для цього необхідний рівень компетентності і волі.

Як я розумію Державу?
Як систему інститутів (правил і норм поведінки влади і людей) та органів здійснення влади (міністерств,судів,правоохоронних структур), які
ГАРАНТУЮТЬ безпеку і права громадян та створюють всі умови для зростання їх добробуту.

Така держава обов’язково має бути самостійною у здійсненні своєї внутрішньої політики і суверенною, тобто суб’єктною, на зовнішній арені.
Вона має утверджувати людину в суспільстві, суспільство – в державі, а саму себе у світі.

Українська держава має рухатися до відкритого доступу усіх її громадян до економічної і політичної влади.

Для цього люди, які обійняли владу, мають визначити пріоритети державної політики. З моєї точки зору такими пріоритетами є:

  1. Прискорена модернізація вітчизняного ВПК, розгортання Збройних сил і системи тероборони в обсягах і на рівні, достатньому для ведення переможної війни проти будь-якого агресора.
  2. Відновлення територіальної цілісності країни військово-політичним, дипломатичним та інформаційним шляхом. Відмова від встановлення миру шляхом здачі національних інтересів, в тому числі через виконання політичноі частини так званих “Мінських домовленостей”.
  3. Багаторазове збільшення надходжень до державного бюджету шляхом забезпечення повної і всеохопної сплати податків і митних зборів. Ліквідація тіньових схем розкрадання бюджету. Це дасть дорогу для підвищення соціальних стандартів.
  4. Забезпечення вільного економічного розвитку через підтримку активностей та ініціатив в першу чергу у виробництві доданої вартості. Реіндустріалізація економіки. Підтримка внутрішніх і зовнішніх інвестицій.
  5. Встановлення єдиного правопорядку на засадах справедливості і верховенства права для захисту життя і майна громадян. Перебудова структур державної влади в цьому напрямку.
  6. Відновлення середовища життя людей та надійний екологічний захист. Перехід на відновлювальні технології як найбільший пріоритет енергетичної політики.
  7. Забезпечення вільного духовного розвитку громадян, захист державою традиційних релігійних спільнот і невтручання в їхню діяльність.
  8. Формування державної політики використання міграційного капіталу і транзитного потенціалу України в інтересах сталого розвитку.
  9. Забезпечення пріоритетного розвитку науки та постійної освіти людини протягом усього життя. Підтримка інноваційних ініціатив знизу і формування інституцій, що їх підтримуватимуть.
  10. Реорганізація і поновлення ефективної і справедливої системи судочинства та інститутів, що забезпечують дотримання і захист невід’ємних прав людини та громадянина.

Думаю, що діяльність влади у цих напрямках зможе отримати дієву підтримку громадянського суспільства, бо вона вестиме до зміцнення державності, буде спрямована на спільне благо українського народу.

Водночас дії влади, спрямовані проти означених пріоритетів чи їх ігнорування, переконаний, здобудуть належний опір і солідарну протидію.

Майдани не скликаються і не організовуються за чимось персональним бажанням. Майдани виходять самі, коли стоїть питання вибору цивілізаційного шляху на крутих поворотах української історії.

 

Тарас Стецьків

Вересень11/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України