• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

ГОЛОС, СПРЯМОВАНИЙ ПРОТИ НЕПРАВДИ, ЗАВЖДИ БУДЕ ПОЧУТИЙ БОГОМ!

Те, що зовсім недавно називалося егоїзмом, безпринципністю, підлістю, продажністю сьогодні гордо іменується «життям поновому».
І кожен такий «житель по-новому» має нині гроші (мільйони), землю (…лі), будинок (…ки), бізнес (…и) – що ще потрібно, аби не думати за тих, хто за парканом, хто лишився жити по-старому, тобто по-чесному, як жив?!
Це створює хитку ілюзію свободи для кожного. Тільки от біда – свободи в однині, окремо для кожного, не існує. Вона або є для всіх, або це – звичайне продажництво на провідних каналах у виконанні вічних блюдолизів, які нічого, крім прислужництва та рабської запопадливості, породити у головах українців не можуть.
Ми вперто не хочемо рухатися до реального світосприйняття: гендлювання українськими інтересами, власною країною, людьми і є, власне, філософією «життя поновому».
Не згодні? – тоді «зрада». А що воно таке – «зрада»?
Як на мене, це – та ж схильність до компромісів і перетворення у наймитів усіх і вся – аби лише не дати ближньому вибороти власне місце під сонцем.
Насправді найважливішим є те, що є за межею сказаного і зробленого. А що можна робити, коли ти на дні?Йти вгору! Що можна зробити, коли більшість мовчить? Говорити!

    Бо голос, спрямований проти неправди, завжди буде почутий Богом!

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради

Травень14/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України