• Сьогодні: Понеділок, 13 Липня, 2020
Інфо ПС

«ГЕТЬ ВІД МОСКВИ!»?

Днями я писав, що за суперсекретністю Укроборонпрому може приховуватися факт торгівлі зброєю з традиційним сіамським близнюком українського ОПК – Росією. Звучало для декого насправді дико – ну, там хлопчики-мажори, ну, там побалувалися контрабандою, але поставляти ворогові зброю?!!!

Ну, от вам факти. За даними Стокгольмського інституту дослідження проблем миру (SIPRI), 23% українського експорту зброї у 2014-2018 припало на… Росію. Більше держава експортувала тільки до Китаю -27%
(🔗goo.gl/U3CWgU).
Ніколи не дозволю собі спекулювати на емоціях. Висновки робіть самі. Просто, як на мене, це не схоже на “Прощай, немытая Россия”.

13 БЕРЕЗНЯ Я ПИСАВ: Ми всі нещодавно взнали, звідки дружні нашому Укроборонпрому контрабандисти возили запасні частини. Понад те – народ тупий, але пам’ятає, як у пресі за ці роки кілька разів мелькала інформація, коли СБУ затримувало наших контрабандистів, що везли запчастини в Росію до їхньої військової техніки, а скільки не затримали?

І чи немає у суперсекретної організації Укроборонпрому зворотньої схеми через прокладку-офшор (не дай Боже, пряма торгівля з ворогом) постачання у Росію з наших заводів запчастин для зброї, яка вбиває наших хлопців на Донбасі?

І щодо “зрозуміло і без аудиту”. Та, виходить, що не зрозуміло, раз його вимагає посол США і Порошенко підписує Указ про його проведення.

 

Viktor Leshyk

Березень19/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України