• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

ГЕНЕТИЧНА ЕКСПЕРТИЗА ЦРУ: ХТО ГРАЄ РОЛЬ ВЛАДІМІРА ПУТІНА?

 

Як показала експертиза, особа, що відвідала Італію два роки тому (було взято зразки волосся і потожирові сліди відбитків пальців) — не є генетичним батьком дочок Владіміра Путіна. Зразки генетичного матеріалу дочок були отримані раніше, під час їхніх закордонних поїздок.
А 10 років тому взяті зразки генетичного матеріалу Кремльовського лідера не співпадають із останніми зразками, і, відповідно, роль Владіміра Путіна на публіці грає невстановлена особа.

Раніше експертами і численними ЗМІ зазначалося, що обличчя Владіміра Путіна на фотографіях і відеоматеріалах, зроблених навіть із дуже малим проміжком часу, — помітно різняться.


Зараз на засіданні Білдерберзького Клубу розглядається питання, яким чином слід сформулювати ставлення до невідомого персонажу Московської політики — «нібито лідера і президента». Чи є він заступником, або іншим чином уповноваженою особою, і яка справжня доля легітимного президента — на сьогодні не відомо, пише Кореспондент.
                Довідка ІнфоПС

    Білдерберзький клуб — неофіційна щорічна конференція, вхід куди можливий лише за особистими запрошеннями, об’єднує 383 всесвітньо відомі особи. Як пише «Британіка», «конференція надає неофіційну, невимушену обстановку, в умовах якої ті, хто має вплив на національну політику і міжнародні справи, можуть ближче познайомитися один з одним та обговорити спільні проблеми без прийняття зобов’язань».

Організацію зустрічі і безпеку учасників бере на себе та країна, на території якої збираються білдербергери — за назвою готеля «Білдерберг»  у голандському  місті  Остербек, де в травні 1954 року відбулося перше засідання клубу. Штаб-квартира його знаходиться в Нью-Йорку, в приміщенні Фонду Карнегі.

На зустрічі не допускаються сторонні і преса. Звіти про порядок денний та прийняті рішення не публікуються. Заборонено вести відео- і аудіозапис; робити заяви для преси та розголошувати зміст дискусій.

Червень05/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України