• Сьогодні: Понеділок, 13 Липня, 2020
Інфо ПС

ГАЛИЧАНИ! НЕ ЗАБУВАЙТЕ: ПЕНСІОНЕРАМ ПІЛЬГ НЕМАЄ…

     У Львівській ОДА підписали Меморандум щодо безкоштовного перевезення п’яти (!) пільгових категорій на території Львівщини.

Як зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, «для тих категорій людей, які є особливо чутливими, зокрема сімей тих воїнів, які поклали своє життя за незалежність держави; учасників бойових дій, воїнів-добровольців та людей з першою групою інвалідності, надали  можливість безкоштовно користуватися транспортом».

Відтак, cуб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області забезпечуватимуть безкоштовний проїзд в межах Львівської області для таких пільгових категорій громадян:

учасників бойових дій;

бійців-добровольців АТО;

осіб з інвалідністю внаслідок війни;

членів сімей загиблих.

Окрім того, згідно з документом, безкоштовно перевозитимуть також осіб з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючу особу.

Грудень30/ 2018

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України