• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ГААГА: УКРАЇНА ПРОТИ РОСІЇ

Міжнародний кримінальний суд ООН в Гаазі розгляне позов проти Росії з 6 по 9 березня, йдеться в опублікованому анонсі на сайті МКС. 6 березня виступить українська сторона, 7-го березня – РФ, 8-9 березня той же порядок.

Україна подала до Міжнародного суду ООН позов щодо Росії про порушення міжнародних домовленостей про заборону фінансування тероризму, зокрема – фінансування терористичних угрупувань “ДНР”, “ЛНР”, “Харківські партизани”. Крім того, українська сторона вказала на збройне захоплення Росією території Автономної республіки Крим та міста Севастополя і систематичні переслідування представників кримськотатарського народу. Після загострення ситуації в Авдіївці, в ході якого є загиблі як з боку української армії, так і цивільного населення, українська сторона заявила, що доповнить позов в ООН цими фактами.

Довідка. Міжнародний кримінальний суд – перший постійний міжнародний орган кримінальної юстиції. У його компетенцію входить переслідування осіб, відповідальних за геноцид, військові злочини, злочини проти людяності. Заснований на основі Римського статуту, прийнятого в 1998 році. Офіційно розпочав свою роботу з 1 липня 2002 року.

Лютий01/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України