• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

ФАЛЬШИВА ЕЛІТА. АНОНС НАСТУПНИХ НОМЕРІВ ГАЗЕТИ «ПРАВО НА ПРАВДУ»

Хитрість у діях, насмішки над ближніми, обдурювання – це вам нікого не нагадує? РОЗУМІЄШ?…

«До чого ж ми дійшли?..
Після зловісних публікацій рухівці взагалі лишилися можливості друкуватись у газеті. Це місце зайняли представники ВНРУ і КУНу – перефарбовані комуністи.
Це ж тоді п. М. Мандрик писав(«Голос Волі» від 25.05.1993): «Не поділяю тої непослідовності, яка проявляється останніми часами у виступах п. В. Романюка.

Так було..
Стрийський НРУ було випхано на задвірки, а Стриянам запропоновано політичну дезорієнтацію.
Надалі була боротьба рухівців за відновлення міської Ради, яку принципово повів Іван Левицький. Редактором газети «Гомін волі» призначено Євгена Турчина. Це той пан, що на початках відродження очолював одночасно «Гомін Волі» і «Будівник комунізму». Так, це він мені стане говорити не раз: «Хто замовляє музику (платить) – тому граємо.

Влада позбулася редактора Мирослава Меленя.

Завод «Металіст» одностайно висунув 18.02.1998р. на голову міста п. Р. Шрамов’ята – глаголить газета».
Але ж я був на тих зборах і бачив, як творилася «одностайність», точніше – там її близько не було… КУН аж гуде на кожному кроці за діючого мера. На голову міста Рух висунув п. Михайла Щербу, а Стрийський осередок НДП – п. Пилипіва, за інших не згадую.
25 лютого виявлено порушення шести статей Закону про вибори зі сторони кандидата п.Р. Шрамов’ята.
НДП, УРП, УХДП подають позов у суд.
Далі Дрогобицький районний суд провів три засідання (25, 26, 27.03 1998 року) – 10 тисяч доларів і вже 28.03.1998 року стрийське радіо декілька разів розносило: «Порушень із боку Р. Шрамов’ята не виявлено».
Десь тоді і сам п. І. Попів заявив: «Ти, Сюма, хіба нам клопотів наробив». Так це було в часі «справедливих» виборів, а в газетах появлялися «Плачі Веремії» за підписами найвідданіших людей голови міста. Але це було і тоді, коли від безсилості Руху була виготовлена листівка «Святий Ромцьо». Це було тоді, коли проти вітру не можна – на таку позицію переходив Стрийський НРУ, на жаль».

Від себе.

Червоною ниткою витягується на світ Божий прихована у місті, помережена наскрізь брехнею і лукавством історія фальшивої стрийської еліти, що приватизувала владу в Стрию шляхом пристосування, угодництва, підлабузництва, посібництва, служіння вищестоячому – основних коренів корупції.
НЕЗАБАРОМ У СОННИЙ СТРИЙСЬКИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР ВДАРИТЬ ГРІМ РОЗГОЛОСУ ГАНЕБНОЇ ІСТОРІЇ ГОРЕПАТРІОТІВ ЦЬОГО МІСТА, ЯКІ ТОДІ, В 90-ТИХ, ДОЗВОЛИЛИ НАЙСПІДЛЕНІШІЙ, НАЙПРОДАЖНІШІЙ КЛІЦІ ПІДЛАБУЗНИКІВ, ІНТРИГАНІВ І ЧЕРВОНИХ ДИРЕКТОРІВ ПЛЕБЕЇЗУВАТИ СТРИЙСЬКИЙ ОХЛОС ФАКТИЧНО ДО НАШИХ ДНІВ. Немає жодного мірила відповідальності для цієї архіспекуляції…

Це будуть рукописи-спогади з масою фактичних документів депутата першого демократичного скликання Володимира СЮМИ. І будуть вони у газеті «Право на Правду». Ви маєте знати всю правду. Хай і запізнілу… Бо рано чи пізно, але таємне стає явним.

Олег ФИЛИК

Вересень25/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України