• Сьогодні: Четвер, Лютий 27, 2020
Інфо ПС

ЕКОЛОГІЯ – ВОНА З ГОЛОВИ ПОЧИНАЄТЬСЯ…

Листя є частиною природнього здорового циклу самовідтворення природи.

Восени 1997 року я часто бував у Німеччині. Не одну годину провів у розкішних парках Баварії. І ніде не бачив грубезних чоловікоподібних жінок із зеленбуду, які б вигрібали з тих парків листя і вивозили тракторцями десь з очей у глухий кут річки.

Листя залишалося там, де впало.

Біологи давно вже зрозуміли, що таке листя є не лише носієм хвороб, але є й частиною природнього здорового циклу самовідтворення природи.

Час від часу фенами продувалися асфальтові доріжки. А щоб листя не вивалювалося на проїжджу частину під автомобілі, по периметру парків були зроблені невеличкі гнучкі загорожі, здатні під вітром затримати падолист…

Влітку парк дякує густою розкішною травою газонів, що були вдобрені у природній спосіб.
Коли взимку у Києві не вивозять сніг і проїхати стає неможливим, чути мудрий аргумент: це дорого возити воду… А коли тракторами вивозять листя, виявляється, це недорого і сприймається, як норма.
Екологія – вона з голови починається…

Viktor Leshyk

Жовтень28/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України