• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ДИВА ТІЛЬКИ ПОЧИНАЮТЬСЯ…

Усім схвильованим, розчарованим присвячується…
В країні (місті), де спаплюжено верховенство права, не потрібно шукати логіки та розуміння в стихійних діях. Насправді це тільки початок. Адже поки одна половина грабує бюджет, під «кришею» мусорів (судді, прокурори, ексдепи) продає наркотики, ріже ліс, катає сигарети, жене спирт, ставить ліві обмінники, гральні автомати – інша половина населення (яка мріяла жити чесно) з жахом дивиться на залишки зарплати і не знає, коли за борги заберуть житло. Сьогодні не чесні громадяни, а прислужники прогнилої системи повинні ходити з острахом, тому що їх закони не працюють.

Думаю, стихійні протести будуть тільки збільшуватись, і вони завжди будуть жорстокі та не зрозумілі пересічному населенню, cлово «громадяни» тут недоречне. Усі ж чекали: прийдуть хлопці з майдану і порядок наведуть; потім було: прийдуть хлопці з війни –  порядок наведуть. Ну прийшли, а ви слину пускаєте, що не цивілізовано.

До речі, в АТО вони отримали вакцину на біблійне “не убий”. Виявляється, і за церковними (за брата свого, за державу), і за мирськими законами, якщо дуже треба – то можна.

Напевно, всі звернули уваги на численні будови в нашому місті та Львові, а хтось задавався питанням -“для кого це?” Думаю, незабаром в якійсь “Донецкой правде” з”являться оголошення на кшталт “для работы на заводах во Львовской области нужны…” А тут уже всі блага: магазини АТБ, радіо шансон, раша ТВ і люблячі губернатори. Так що ліниві хай запасаються попкорном і оплачують інтернет-трафік. Дива тільки починаються.

 

Левицький Олег

Січень24/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України