• Сьогодні: Середа, Квітень 8, 2020
Інфо ПС

ДYМКА ІНДІАНЦІВ ШЕРИФА МАЄ ЦІКАВИТИ ЧИ НІ?…

Мені відомі власники цього міста, і це – не ви… А маєте бути ви!     Я знаю, хто користується вами – а користуватися насправді маєте ви.

В моїх руках зараз вітрина цього міста і головна стрийська афіша – колись комунальна, а зараз – ні, але все ж міська газета «Гомін волі». З почуття солідарності з колегами по цеху одразу заявляю, що не маю жодних нарікань на їхню роботу чи контент даного видання. Однак хочу зазначити, що в умовах, коли цифрове подання інформації про роботу нашого істеблішменту на сайті, відверто кажучи, шкутильгає, причому на обидві ноги – ця газета, зважаючи, що більшість людей похилого віку не є користувачами соцмереж, залишається єдиним джерелом, де хоча б формально можна дізнатися про суттєві та вагомі, значимі для міста, рішення.

Знаєте, у нас насправді уже нікого у місті не здивуєш тим, що у стінах міської ради щось там приймають від імені людей самих людей не питаючи, тим, що більшість посадовців цієї ради уже давно перестали бути виразниками інтересів людей, тим, що репутація цього міста тріщить по швах, а більшість публікацій y ЗМІ про Стрий стосуються або корупції, або криміналу, або розкрадання бюджетних коштів.

Але ж, люди, є межа – ну не можна роботy з інформування громадськості зводити до блідого скупого оголошення на останній сторінці газети тиражем у 600 примірників для 60тисячного міста, коли мова йде про перенесення, наприклад, цілого сегменту пасажироперевезень чи нового тарифоутворення у Стрию!

Це – містообслуговуючі та містозабезпечуючі функціональні процеси, які не опосередковано, а прямо стосуються кожного городянина і не тільки.

Якщо так піде і далі, то ми дійдемо до практики, коли чиновники у стрийській міській раді будуть шпаргалками перекидатися між кабінетами.

Чи ви вже й не варті, навіть, знати, що відбувається у місті?!

Як тут не вилаятися від усієї душі?!

Думка індіанців шерифа має цікавити чи ні?…

 

Олег ФИЛИК

Травень22/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України