• Сьогодні: Субота, 26 Вересня, 2020
Інфо ПС

ДУМКИ І МІРКУВАННЯ ПРО КОРОНОВІРУС І… КЛІМАТ

        Я – аналітик у першу чергу. І не вірусолог чи інфекціоніст навіть у третю чергу. Аналітик. І інформація, яка просочується навіть із закритих сайтів лікарів-практиків та епідеміологів, змушує писати.


        Невідомість страшено лякає. Лякає неготовність і невміння справлятися з НЕВІДОМИМ. У бетонних джунглях великих міст, де і зосереджена, власне, наука з її лабораторіями, на початку пандемії видавалося психологічно неймовірним, що щось ВЕЛИКЕ і ЗНАЧНЕ наукою може бути досі непоміченим. Так само, як раніше, видавалося, що й глобальне потепління придумане в оточені президента Клінтона, щоб загальмувати розвиток Китаю та іншіх країн третього світу. Однак, факти – річ уперта. Супутники все більше констатують таяння льодовиків, а ми – неймовірну літню спеку і дивну теплу зиму.
        Все більше з’являється фактів, що ковід 19 з’явився набагато раніше, аніж це стало офіційно оголошено китайцями. Президент США навіть демонстративно грюкнув дверима ВООЗ за невчасне інформування і дезінформацію. Однак, справа видається не тільки у злих намірах китайців чи їхній змові з ВООЗ. Схоже, короновірус 19 проявився практично за рік до грудня 2019 року. Ретро аналіз стічних вод у Барселоні, Мілані, Туріні, в далекому від них місті Флоріанополісі (Бразилія) демонструє присутність фрагментів ковіду 19 у березні-листопаді 2019 року.

         Деякі вчені вважають, що цей короновірус “спав”, очікуючи змін у кліматі. Це досі ще слабо обгрунтована версія. Але вона дозволяє пояснити просто миттєве охоплення планети всупереч численним карантинним пересторогам.
        Взагалі, змушене дроблення науки і наукових досліджень на вузькі сектори часто заважає бачити картину природи в цілому. Потрібні міжгалузеві широкі групи для прицільного вивчення наслідків змін у кліматі. І аналітики професійні точно не були б зайвими у цих групах.

Віктор ЛЕШИК, журналіст-міжнародник, медіа-експерт

Липень11/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України