• Сьогодні: Субота, 2 Липня, 2022
Інфо ПС

Дмитро Комаров збирає гроші для важкохворої дівчинки з Дрогобича

Допомогти зберегти життя дівчинки з Дрогобича, цього разу просить відомий журналіст-телевізійник Дмитро Комаров

У Діани – захворювання пов’язане з дихальними шляхами, сьогодні її роблять 45-ту операцію за останні 3 роки.

У дихальних шляхах дівчинки утворюються рубці, які перекривають дихання, дівчинка постійно хрипить і вже майже не може розмовляти. «Весь час згадую здорову на вигляд дівчину, кожен вдих і видих якої супроводжується гучним хрипом. Яка в свої 9 років вже не може говорити – замість слів її голосові зв’язки видають хрипкий невиразний звук», – йдеться у повідомленні журналіста.

Дівчинці вкрай необхідна пластика гортані, таку операцію готова зробити іспанська клініка, але лише за 48 000 євро. В Україні такі операції роблять, утім, ніхто не гарантує результат, оскільки таку практику лише почали впроваджувати в Україні.

«Моє прохання до вас – скинутися по черговій «чашці кави». По 1 долару. Так ми вже зібрали на 3 дорогі операції в цьому році більше 100 000 євро. Кожен п’ятий з нас по 1 долару – і питання вирішене», – прохає Дмитро Комаров.

Жовтень09/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України