• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

Для фронтовиків зарезервовано майже 5000 га

zemlya

 

    Головне управління Держгеокадастру у Львівській області та органи місцевого самоврядування оновили перелік земель, що можуть бути надані учасникам АТО. Для них зарезервовано 4950 га.

Земельні ділянки можуть бути використані для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення індивідуального садівництва та особистого селянського господарства. Найбільше їх – у Буському, Сокальському, Радехівському та Жидачівському районах – 381.

“Для зручності військових ми оперативно оцифровуємо та розміщуємо у відкритому доступі дані про вільні земельні масиви на нашому сайті”, – відзначив Андрій Кавецький, начальник головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Найбільше земель на Львівщині зарезервовано для ведення особистого селянського господарства – 3374 га, садівництва – 1037 га, будівництва та обслуговування житла – 495 га.

Усю необхідну інформацію для учасників АТО, які мають намір отримати земельні ділянки на Львівщині у власність, розміщено на сайті Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, інформує сайт ЛОДА.

Вересень21/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України