• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022
Інфо ПС

Діти в Стрию – “не пріоритет”…

Відбулося засідання комісії Стрийської міської ради щодо петиції про створення відділення дитячої реанімації у нашому місті. Діалог вийшов конструктивний та цікавий. Медики розглядали всі можливі варіанти, як це зробити.

Але Роман Волинець, заступник міського голови, одноосібно вирішив, що «нема грошей, Львів «добро» не дасть і це марна затія. Стриянам байдуже, чи буде в місті реанімація для дітей» – це я говорю його словами. «Діти – не пріоритет міста». Крапка.

Зате в міській лікарні будуть встановлювати обладнання, аналогічне якому є в районній лікарні, і нам усім його вистачає. А на дітей нема грошей. Ось так – сам вирішив, сам постановив. Цинічно, але ми це заслуговуємо. Як нам не треба, то їм – тим більше. Сумно.

Руслана Осадча

   Зіновій Саврига: З великою долею вірогідності така доля спіткає ще не одну петицію. І причина цього в тому, що в Стрию немає критичної для влади кількості проактивних Громадян. Ситуація була б зовсім іншою, якби після оприлюднення такого ляпаса громаді в кабінет до бюрократа та під міськраду прийшли б 50, 100 і більше стриян, звісно, із залученням ЗМІ, та запитали, чи не забув він, бува, хто є реальною, відповідно до Закону, владою у місті. Повірте, реакція була б діаметрально протилежною.

    Дмитро Саган: Це ж яким потрібно бути цинічним, щоб говорити про те, що Стриянам, які проголосували за петицію, – а це за добу майже 250 при «нормі» 150 підписів, – не потрібна дитяча реанімація! Це не лавка на подвір’ї, а ДИТЯЧА реанімація, що рятуватиме життя наших ДІТЕЙ!!! Заради дітей ми живемо, тому для них повинно бути все необхідне, особливо – ЖИТТЄВО! необхідне.

Грудень27/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України