• Сьогодні: Неділя, 3 Липня, 2022
Інфо ПС

ДЕРЖАВНИЦЬКИХ ІНСТИНКТІВ В УКРАЇНІ ПРОСТО НЕМАЄ…

Все, на що спроможний український політикум сьогодні, – це бунтувати навколішки.
Так стали процвітати процеси масового самодурства і гнучкошиєнства. Презумція невинності стала презумпцією недовіри. Всіх до всіх.
Ті, хто був спроможний на дію, або лягли на Майдані, або воюють на сході, залишились лише вербальні штукатури, які чекають заморського вітру замість того, щоб братися за весла. Вони шукають зиску, а не цінностей – і байдуже, якою ціною.

Єдиною межею, котра є абсолютно умовною, є межа абсурду. Політичний фарс став мейнстрімом. Практика ходіння в народ поволі перетворилася у практику постійного системного залякування. Аби бідний нужденний українець сьогодні не закипав від люті, його періодично шугають.

Вирізнитися – у розумінні сьогоднішньої влади – це не істотно зрости, а безкінечно блукати в пустих політичних спекуляціях, в очікуванні верховенства фальшивих пріоритетів. Ціннісні орієнтири молоді, в основному, розмиті, адже бачення без вміння – це мрії.    Вміння без бачення – важка марудна праця. От і шукають цього поєднання, але, на жаль, уже – за межами країни.

Ну не здатний цей народ бути джерелом влади. Просто не здатний – і все. Доти – допоки не стане сам творцем цієї влади.

Якщо 3 революції не пробудили державницькі інстинкти в Україні – то їх просто немає…

Олег ФИЛИК

Квітень14/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України