• Сьогодні: Понеділок, 18 Січня, 2021
Інфо ПС

ДЕНЬ ГЕРОЇВ У СТРИЮ

Україна – Мати Героїв!

Це твердження, яке ми – націоналісти, часто вигукуємо на наших заходах. За основу ми беремо невеликий в часовому просторі відрізок – Княжа Доба, Козацтво, Стрілецтво, Повстанські часи, сучасна російсько – Українська війна. І навіть у цьому, невеличкому періоді, не кажучи вже про більш глобальні історичні періоди нашої історії, наша Земля породила десятки, сотні тисяч людей, які гідні називатися Героями!, хоча впевнений – вони так себе не називали. Не називали не тому – що не розуміли значимість свого Чину, а тому – що справжні Герої – це завжди скромні, але хоробрі люди. Люди з великої букви, які розуміли, що за них цей Чин ніхто не зробить, не зробить не тому – що вважали, що для інших він не під силу, а тому – що розуміли: цей Чин – це є саме їх Чин, і якщо вони уникнуть виконати Його саме зараз – вони порушать цей ланцюжок поставлених завдань, покладеними на них не просто Командиром, Отаманом чи Провідником, а самим БОГОМ!, а значить зрадять БОГА, а отже свого Батька, Матір і весь Нарід!

Тому бажаю усім нам: в кожен, найвідповідальніший момент свого Шляху – не уникнути виконання своєї Місії, ні у дрібному, ні у великому, бо не має у цьому Світі нічого дрібного, бо ж з дрібного і складається те велике, а значить – і залежить від нього! І якщо кожен з нас – сумлінно буде підходити до виконання, на перший погляд, найдріб’язковіших завдань, то повірте – і Велике здобудеться!

І наостанок – я більше ніж впевнений: всі ті Святі, а одне з етимологічних походжень слова ГЕРОЙ – є СВЯТИЙ, боролись не за те, щоб до їхніх постаментів приносили вінки і квіти, а за те – щоб їхня СПРАВА продовжувалась, як у наших думках – так і вчинках…, щоб РІД ГЕРОЇВ не перервався на нашій БОГОМ даній Землі!

Отже – вперед до СВЯТОСТІ – вперед до ГЕРОЇЗМУ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Промова керівника Стрийського районного штабу Національно-Визвольного Руху «ПРАВИЙ СЕКТОР» – Михайла Алєксєєва на честь ДНЯ ГЕРОЇВ – 23 травня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Травень24/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України