• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

ДЕМОКРАТІЯ А-ЛЯ Аваков

Ренці подав у відставку, Аваков – ні. Ось цим і відрізняється справжня демократія від фасадної.   Справжня демократія (не знаю, який кращий відповідник для англійського participatory democracy) базується на довірі громадян до державних інститутів та політичної системи. На тому, що політики з повагою ставляться до настроїв у суспільстві і реагують на їх зміну. І не порушують правил гри, “суспільного договору”, і не використовують посаду як феод для кормління.

Фасадна демократія – це коли про суспільство згадують лише тоді, коли вигадують стратегію проходження в парламент перед черговими виборами. А на будь-які зміни суспільних настроїв, на провали у реформах чи критику їх роботи просто не реагують. Наплювати. До виборів ще ж далеко. Не може залишити посаду у складний час, понімаєш. Ще стільки всього не зробив… А те, що знищуються залишки довіри українців до державних інституцій, до здатності держави захистити їх життя і безпеку, їм, схоже, абсолютно байдуже.

 Василь Філіпчук

Грудень05/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України