• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

Демобілізація-2016

xrWMO-nvj_w

 

У рамках демобілізації зі Збройних сил України звільнять в запас близько 20 тисяч військовослужбовців.     Будуть звільнені військовослужбовці, які не побажають укласти контракти. Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Володимир Талалай.      «Будуть звільнені військовослужбовці, які не побажають укласти контракти і продовжити службу, орієнтовна кількість запланованих до звільнення – близько 20 тис. осіб», – зазначив генерал-майор.  Звільнених замінятимуть контрактниками та призваними на строкову службу.

За словами Талалая, щомісяця контракт із ЗСУ підписують близько 6 тис. чоловік. Також він додав, що призову на строкову службу у жовтні-листопаді підлягають 14 тис. громадян.

Вересень14/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України