• Сьогодні: П’ятниця, Травень 24, 2019
Інфо ПС

ЧИ ВСТИГНУТЬ ЩУРІ ВТЕКТИ З КОРАБЛЯ? – ВАША СТАВКА, ПАНОВЕ!

Повідомлення ЗМІ про те, що, цитуємо «УП», «у столиці біля Міжнародного виставкового центру затримали керівника комунального підприємства Стрийської міської ради та директора товариства, який надав комунальнику 680 тисяч гривень відкату», викликало бурхливу реакцію стриян. Місто буквально гуде цією новиною, обговорює її на кухнях, в лікарнях, маршрутках, перукарнях, магазинах, кафе і барах, на ринках і базарчиках… Стрий розділився на два табори.

«Ніхто його не посадить! Хіба перший раз справу проти Васьковича заводять?! Відпустять – от побачите. У нього і кума – скрізь свої люди!»,- авторитетно заявляють одні.

«Та ні, цього разу не випустять. Це ж у Києві, та ще й зі стріляниною! І з такою сумою! Сяде! Ще й кума за собою потягне! Постійно ж із Шрамов’ятом ділиться…», – заперечують інші.

І закладаються, і ставлять 1 проти 10, 1 проти 100… Грають по-крупному.

Нагадаємо, 31 січня в коментарі “Українській правді” прес-секретар департаменту захисту економіки Нацполіції Наталя Калиновська повідомила: “Працівники поліції були вимушені застосувати зброю, так як останні, намагалися втекти з місця злочину. Наразі керівника комунального підприємства та директора товариства затримали. За цим фактом слідчі ГУНП у Львівській області відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України».

Ось ця остання обставина – слідство веде поліція Львівщини – і збільшила лави скептиків. Хоча ставки залишилися високими…

Хочеться вірити, що правосуддя все-таки нарешті восторжествує! Що б там хто не казав, а фундамент під непохитною міською владою Стрия дав тріщину і похитнувся. У задачці питається: чи встигнуть щурі втекти з корабля?

Ваша ставка, панове!

Лютий02/ 2019

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України