• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022
Інфо ПС

ЧОРНА СМУГА ЗАВЖДИ ЗЛІТНА

           Вітер війни неодмінно змінить флюгер нашої історії і вектор держави Україна. Заміною великих політичних дзеркал не обійдеться – доведеться таки міняти відображення, і не лише політиків. Зрештою, історія – це і є дзеркало, на якому люди малюють своє відображення.

           Можливість завоювати, підкорити, відібрати завжди породжує агресора. Можливіть вкрасти породжує злодія. Для тих, хто будує ілюзії, фундамент не потрібен. Давайте будемо чесні самі з собою – ми маємо звикнути до того, що постійно і потенційно завжди перебуватимемо в полі апетитів нашого російського сусіда. У нуля завжди будуть претензії до всіх цифр. Тому ця війна дати закінчення не матиме і готовність до неї має передаватися нами з покоління в покоління, нашим вільним дітям і внукам.

          Люди можуть змінити назви речей, але їхню природу люди змінити не можуть. Природа цієї війни органічно проста. Це війна за виживання. Не домінування, не утвердження, а саме виживання.

          Ми дуже любимо слово «ВОЛЯ». Я ж гадаю, що вільним може бути лише падіння – злетів вільних не буває. Те, що ми бачимо зараз – це злет. Чорна смуга завжди злітна. І коли тисячі вбивають одного – значить переміг один. Чи в даному випадку – єдина – наша Україна! Амінь.

Олег ФИЛИК

Березень20/ 2022

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України