• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

У СТРИЮ ЗАСУДЖЕНО ЗЛОВМИСНИКА ЗА ЙОГО ВІДСУТНОСТІ

Чоловіка, який з 1998 року переховується від слідства за умисне вбивство засуджено до 12 років позбавлення волі.      За процесуального керівництва Сколівського відділу Стрийської місцевої прокуратури районним відділом поліції за наслідками проведеного спеціального досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя м. Сколе, обвинуваченого в умисному вбивстві.

 Останній у грудні 1998 року в стані алкогольного сп’яніння пострілом в голову убив свого вітчима, після цього вивіз труп потерпілого в одне із сіл Сколівського району, де в пустому вагончику, за допомогою сокири і ножа відділив голову від тулуба і разом з вказаними знаряддями викинув в річку Опір, а решту облив дизпаливом з привезеної ним каністри і підпалив.

Враховуючи, що підозрюваний з грудня 1998 року переховується від органів досудового розслідування і суду та оголошений у міжнародний розшук, обвинувач прокуратури подав клопотання про здійснення спеціального судового провадження за відсутності обвинуваченого, яке ухвалою колегії суддів Стрийського міськрайонного суду Львівської області було задоволено.
Відтак, вироком Стрийського міськрайонного суду Львівської області зловмисника засуджено за ч. 1 ст. 115 КК України до 12 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Львівської області

 

Квітень29/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України