• Сьогодні: Вівторок, 24 Листопада, 2020
Інфо ПС

БУТИ ПІСЛЯ КАРАНТИНУ ТАКИМ, ЯК БУЛО ДО НЬОГО, МІСТО ВЖЕ НЕ МОЖЕ

Яким буде місто після карантину, де брати гроші, як Стрий буде виходити з кризи чи переглянуть питання безпеки медицини, бізнесу та міської економіки?

Я гадаю, що сам карантин лише поставив крапку і вже остаточно підтвердив, що легенда про омофор стабільної стрийської господарки є штучна величина. За словом «влада» у місті нема нікого. Для мене очевидним є одне – бути після карантину таким, як було до нього, місто вже не може.

Пієтет до латання ям і стеління асфальту в умовах масштабного міського зубожіння та масового безробіття лише множитеме порожнечу.

Тож чи зроблені висновки і винесені уроки? Питання, що викликає посмішку. Правда?

І якщо зараз почну казати про необхідність максимального переведення усіх сервісів у місті на онлайн-режим, бо треба мінімізувати фізичний контакт, створення у місті резервного фонду, аби мати в запасі хоча б 10 тисяч самих масок, про перегляд міського бюджету, а за моїми підрахунками за квітень очікується мінус 10% надходжень, то ви це послухаєте і забудете. Забудете, люди, але обовязково відчуєте на собі, на своїй кишені, у своїх сімях.

Це я так – до слова, щоб потім знову стрілка, яка вже давно вказує комусь на вихід, не повернулася в бік депутатів, які, як відомо у місті, в усьому винні.

 

Олег ФИЛИК, депутат Стрийської міської ради, журналіст, адвокат

Квітень30/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України