• Сьогодні: Субота, 13 Серпня, 2022
Інфо ПС

Боргів у субсидіантів бути не може!

Постачальники житлово-комунальних послуг повинні здійснити перерахунок платежів за жовтень, якщо громадянам – отримувачам субсидій – надійшли платіжки з заборгованістю за тепло, газ чи електроенергію. До цього їх зобов’язує постанова Кабінету Міністрів України, якою внесено зміни в діючі постанови КМУ №534 і №409 в частині недопущення нарахувань і обліку будь-якої заборгованості на особистому рахунку отримувача субсидії після відповідного розрахунку за результатами опалювального періоду.

Це рішення робить неможливим нарахування заборгованості субсидіантам у майбутньому і вирішує питання зі вже «помилково» нарахованими боргами. Постачальники послуг здійснять перерахунок платіжок за минулі місяці, і отримувачі субсидій, які добросовісно оплатили ці незаконні борги, одержать нові платіжки з сумою переплати.

Крім того, змінами передбачено, що у випадку затвердження органами місцевого самоуправління норм споживання холодного і гарячого водопостачання та водовідведення, що перевищують соціальні нормативи, компенсація додаткових витрат субсидіантам, де відсутні квартирні прилади обліку холодної і гарячої води, буде здійснюватися за рахунок місцевих бюджетів, повідомляє Департамент інформації та комунікацій із громадськістю секретаріату КМУ.

Листопад11/ 2016

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України