• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

БОМБА УПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ ПІД НЕЗАЛЕЖНІСТЮ УКРАЇНИ

Наполеону приписують такі слова: “Для війни потрібні три речі: гроші, гроші і ще раз гроші”. Для ведення сучасних кремлівських “гібридних війн” теж, перш за все, потрібні гроші, які необхідно ввезти на ворожу територію і там легалізувати. В такій війні агресор спочатку вводить у країну “троянського коня”, тобто матеріальну базу агресії, а потім, опираючись на неї, захоплює політичну владу. Власність і капітали людей Путіна — як паразит, що, проникаючи в організм держави-противника, руйнує його “імунну систему” і підкорює її собі.

Будь-яка підривна діяльність: підкуп еліти, втручання у вибори, вербування агентів впливу, провокація масових безладів і т. п. – потребує значних легальних коштів усередині країни, проти якої ведеться “гібридна агресія”. Для цього потрібен “дах” у вигляді власного “законного” бізнесу. Поки в Україні він працює на путінські інтереси таємно. А згодом, у день X” в офісах комерційних компаній, що належать кремлівським агентам, відчиняться віконця, з яких новим “тітушкам” роздаватимуться гроші, аби ті нападали на прихильників української незалежності.

Сьогодні в Україні дуже багато розмов про те, допускати чи не допускати російську співачку на Євробачення, мовляв, вона під санкціями. Але чомусь нічого не чути про персональні санкції проти путінських олігархів, які чудово почуваються в Києві. Ось, наприклад, славнозвісний Олександр Бабаков, котрий тісно пов’язаний із Кремлем і знаходиться під санкціями ЄС. В Україні у нього все добре, він спокійно розширює свій багатопрофільний бізнес. Бабаков разом із двома іншими пропутінськими бізнесменами Михайлом Воєводіним та Євгеном Гінером контролюють 10 основних обленерго України. Йому належить також чимало торгівельних центрів і готелів, в тому числі той, біля якого було вбито Вороненкова. Нещодавно влада дозволила йому повністю викупити “Чернівціобленерго”.

Бабаков не просто колишній депутат і віце-спікер Госдуми от «Єдінай Расіі», що голосував за анексію Криму. Він – “спєціальний прєдставітєль прєзідєнта по взаімадєйствію с арганізаціямі саатєчєствєннікав за рубєжом”. Тобто, якщо перекласти з пропагандистської мови на «рускую», він — офіційний уповноважений Кремля з маніпуляції «рускагаварящімі» громадянами різних країн в інтересах путінського режиму. Зрозуміло, що цей “троянський кінь” робитиме все, аби допомогти кремлівським хазяям у війні проти України. Його власність і фінансові ресурси (як і інших російських олігархів) – бомба уповільненої дії під незалежністю України.

Співачка-інвалід загрожує національній безпеці України, а путінський агент-олігарх, який володіє стратегічними підприємствами, — ні? Здається, очевидний абсурд. Тож чому його чинить керівництво країни? Марксист скаже: українській олігархії класова близькість важливіша національних інтересів – олігарх олігарху око не виклює. Логічно. Однак, є і простіше пояснення: Бабаков регулярно заносить дуже великі гроші представникам правлячої еліти, аби вони не чіпали його бізнес.

Українська влада не розуміє, що, дозволяючи  Бабаковим господарювати в своїй країні, не лише зраджує її інтереси, а й рубає гілку, на якій сидить. Путінські “маркітанти гібридної війни” воюватимуть проти України до останнього долара. А коли перемога буде за Кремлем, той віддасть своїм вірним бійцям-олігархам у нагороду всю українську економіку, за притаманною йому рейдерською звичкою, відібравши найсолодші кусні у місцевої еліти.

 

Ігор ЕЙДМАН, російський соціолог

Квітень02/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України