• Сьогодні: Середа, 6 Липня, 2022
Інфо ПС

БОГ – НЕ ЧАКЛУН ІЗ ЧАРІВНОЮ ПАЛИЧКОЮ

    Папа Римський Франциск визнав, що еволюційна теорія та Великий вибух – сумісні з католицьким вченням про створення світу.

Спілкуючись із членами Папської академії наук, він зазначив, що Бог був відповідальним за Великий вибух, від якого зародилося життя, пише The Independent. Таку відповідь він дав на вимогу членів академії “покласти край науковим теоріям, які були несумісними з існуванням Творця“.

Початок існування світу – це не хаос, який набув якихось інших проявів, він походить із вищої істини про те, що все творить любов. Теорія Великого вибуху, яку тепер вважають поясненням створення світу, зовсім не виключає творчого втручання Бога, навпаки – потребує його. Природні еволюції не суперечать божественному створенню, тому що еволюції передбачають, що живі істоти розвиватимуться“, – сказав Папа.

Коли ми читаємо про створення світу у Книзі Буття, ризикуємо уявляти, що Бог був чаклуном із чарівною паличкою, здатним зробити усе, що завгодно. Але ж це не так“, – додав Франциск.

Січень30/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України