• Сьогодні: П’ятниця, 12 Серпня, 2022
Інфо ПС

“А ВІЗ І НИНІ ТАМ”

Ігор Брик

(FB)

Хотілось би сьогодні не говорити,не думати про проблемні питання життєдіяльності міста,хотілось би,щоб їх вирішували ті,що зобов”язані робити це за законом,кому ми платимо податки.

Проте,після загострення уваги громадськості,проводиться імітація реагування,а згодом все вертається “на круги своя”.
Все це пишу з огляду на стан торгівлі,безпеки руху та паркування по вул.Успенській та вул.Зеленій біля продуктового ринку.
Остаточне,радикальне вирішення цього питання залежить не від поліції чи громадських активістів,не від керівництва МККП та адміністрації ринку,а від політичної волі та бажання “батьків” міста.
“ВОЛЯ” пропонує шлях до розблокування-перенести виїзну торгівлю з автомобілів на земельну ділянку колишнього м”ясокомбінату для оптової торгівлі( на це є попереднє погодження власника земельної ділянки), що дасть змогу розблокувати проїжджу частину названих вулиць.Винести на розгляд сесії та прийняти рішення,щодо заборони видачі дозволів на торгівлю у місцях для цього не відведених,розміру штрафу та відповідальних осіб за його стягнення.
Провести роз”яснювальну роботу через ЗМІ,радіо та телебачення серед населення.Провести зустрічі з підприємцями на яких розробити алгоритм спільних дій з наведення елементарного порядку та врахувати всі пропозиції та побажання людей.
ШАНОВНА ВЛАДА-ГРОМАДСЬКІСТЬ НЕ БУДЕ ЗА ВАС ВИКОНУВАТИ ВАШІ ОБОВ”ЯЗКИ !

Повідомляє:Стрий.NET

Березень19/ 2017

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України