• Сьогодні: Вівторок, 26 Січня, 2021
Інфо ПС

А ЩО ЩЕ МОЖНА ПОРАДИТИ МІНСТЕЦЮ І Ко, КОЛИ ВОНИ – «НЕ ТОГО»…?! МАЙЖЕ ЗА ОСТАПОМ ВИШНЕЮ…

Я не теоретик, я – практик. І тому не раз відмовлявся від усіляких вчених звань, хоча недорого і просили. Але зараз такий настрій, що хочеться тезово для широкої науково-грантівської громадськості узагальнити 5-річний новаторський досвід України у протистоянні інформаційній агресії Росії:
– Перше. Негайно створіть міністерство інформації. Щоб всі знали куди нести претензії. І у боротьбі з внутрішніми ворогами це міністерство теж дуже і дуже потрібне.
– Треба всіх політичних конкурентів назвати союзниками зовнішнього ворога і напустити такого туману в країні, щоб ні авіація, ні танки противника і не подумали атакувати.
– Слід перехопити у ворога ініціативу зі створення фейків і їх виробництво поставити на конвейєр.
– Тільки одна людина у воюючій країні знає правду. Усі інші – або агенти Кремля, або некомпетентні.
– Треба запустити супутниковий пропагандистський канал, на якому англійською, німецькою, французькою, суахілі, банту, хінді і урду пояснювати, що Путін – демон, а ми – воїни світла, воїни добра. Не слід перші п’ять років моніторити ефективність цього каналу, бо ворог може сфальшувати дані і викоростати проти країни-жертви агресії. Слід всіляко оберігати від поширення інформацію про обсяг фінансування цього каналу.
– Суспільне телебачення і радіо фінансуйте по мінімуму, їхня роль – це роль відволікання ворога від справжніх цілей. А ще краще – швидко переведіть мовлення з аналогу на цифру, щоб відрізати можливість агентам Кремля в разі чого використати це ЗМІ.
– У разі загострення ситуації негайно збирайте круглий стіл або науково-практичну конференцію. Ніколи не запрошуйте туди людей з досвідом, бо вони народилися в СССР і тому можуть бути агентами Кремля.
– Запрошуйте до співпраці досвідчених фахівців в інформаційних війнах із Швейцарії, Ісландії чи Австралії, на крайній випадок з Нової Зеландії.
– Важливо кожний прикрий випадок негайно назвати нашою перемогою і всіляко утверджувати думку у стратегічній продуманості чергового котла-вибуху на складі чи взяття в полон ваших моряків-солдат.
– Давайте ліцензії телерадіокомпаніям, де очевидно ворожі до вашої країни власники – так ви введете їх у своє правове поле і непомітно для всіх використаєте. Отож, не буде інформаційного підпілля…
– Не підтримуйте фінансово жодну україномовну газету чи журнал – це архаїчна форма роботи, особливо з сільським прогресивним населенням.

Віктор ЛЕШИК, журналіст

Грудень07/ 2018

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України