• Сьогодні: Вівторок, 19 Січня, 2021
Інфо ПС

А НАВІЩО ЦЕ МЕНІ ЗДАЛОСЯ? І ЧОМУ САМЕ ВОНА?

12 ПРИЧИН ДЛЯ ТОГО, АБИ ЗАЙНЯТИСЯ САМЕ НЕЮ.

1. Йога працює не лише з тілом.

 

      Йога поєднує в собі роботу одразу трьох механізмів: тіла, розуму і душі, наповнюючи вас енергією і гармонією.

2. У йозі не потрібні тренажери.

       Ви можете займатися йогою де завгодно і коли завгодно, без будь-яких спецзасобів. Чи на свіжому повітрі, чи у власній квартирі, чи у спортзалі – вам знадобиться лише килимок.

3. Йога – найзбалансованіший інструмент роботи з тілом.

        Практики йоги дозволяють тримати тіло у формі, не наносячи шкоду ні собі, ні навколишньому середовищу.

4. Йога оздоровлює як внутрішньо, так і зовні.

        Завдяки скруткам, інверсіям і розтяганню ваше тіло очиститься від токсинів, покращиться робота серця.

5. Йога — найкращі ліки від стресу.

        Більшість із нас живе в містах, де щоденна суєта суєт і всіляка суєта, а де суєта – там і стрес. Від емоційних перепадів наше тіло знаходиться в постійному напруженні, що негативно впливає на ваше самопочуття. Йога вчить нас розслаблятися та залишатися спокійними і врівноваженими за будь-яких обставин. А це значно поліпшує якість життя.

6. Йога як особистий психолог.

        Практикуючи йогу на килимку, ви працюєте не лише з тілом, а й із внутрішнім світом. Йога допоможе вам віднайти себе, побачити мету і зрозуміти своє призначення в цьому світі.

7. Йога вчить смиренності.

        Спочатку ви боретеся, потім не реагуєте зовсім, і зрештою сприймаєте речі такими, як вони є. Останнє і називається смиренністю. Але аж ніяк не бездіяльністю. Практикуючи йогу, ми розуміємо, що все, що з нами відбувається, зовсім не випадкове, та стаючи на шлях боротьби, ми мало що можемо змінити, якщо взагалі не погіршити ситуацію. Так чи інакше всі події ведуть до щастя, якщо ви навчитеся правильно мислити. Тож його і вчить сприймати невдачі та помилки як черговий крок на шляху до щастя і самовдосконалення.

8. Йога робить вас гнучким.

          Від занять йогою ваше тіло і розум стають гнучкими. Ваше тіло буде рухливим і здоровим до глибокої старості, а гнучкість розуму вчить нас дивитися на ситуацію з різних боків, допомагаючи приймати найбільш правильне рішення у безвихідній, здавалося б, ситуації.

9. Йога для всіх!

         Йогою може займатися і дитина, і доросла людина, і вже поважного віку, будь-якої національності, релігії та фізичної форми. Головне – побороти в собі лінощі, страх і сумніви.

10. Йога — інструмент молодості та краси.

         Завдяки регулярним практикам йоги, здоровому харчуванню і способу життя, ваше тіло помолодшає, а  душевний стан віднайде гармонію та рівновагу.

11. Йога навчить вас щедрості, терплячості та співчуттю.

           Ці якості зроблять вас дійсно справжньою Людиною.

12. Йога це – «зміни себе — зміниться світ навколо».

       Із йогою ви знайдете не лише здоров’я та гарне тіло, а внутрішній комфорт і спокій розуму, відкриєте нові обрії, що приведе вас до щастя. І всі ці зміни позитивно впливатимуть на оточуючу вас реальність, поліпшуючи її.

       Варто лишень вам зробити перший крок, відмовившись від лінощів, страхів і сумнівів (адже саме ці три фактори заважають нам і беруть над нами гору), і тоді перед вами відчиняться нові двері, з’являться нові можливості. Ви станете по-справжньому щасливими, незалежно від будь-яких матеріальних благ, і вже ніякі соціальні стереотипи не зможуть на вас вплинути.

      Отже, вам самим вирішувати, для чого вам ЙОГА.

      А поки що – зробіть перший крок. Завітайте до нас просто так, задля цікавості… У нас вже зібралася гарна компанія. Із собою не забудьте захопити килимок, зручний одяг, водичку і добрі наміри.

      Розслабтесь…дихайте…насолоджуйтеся…

Адреса: Стрий, спортклуб «Богатир» (10-та школа)

Час: понеділок, середа, п’ятниця 9.00

Липень25/ 2020

Коментарs:

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України