• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022
Інфо ПС

«ЛІЗА, ЧОМУ ВИ ДОСІ НЕ В ПОЛІТИЦІ, ЯКЩО ВВАЖАЄТЕ СЕБЕ ТАКОЮ РОЗУМНОЮ? НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ?» ВІДПОВІДЬ ВІДОМОГО БЛОГЕРА УСІМ РАЗОМ І ДЕКОМУ ЗОКРЕМА(переклад українською – наш)

Смішно.
У питанні – відповідь. От саме тому і не в політиці, що нікому з нинішніх українських політиків не потрібна. Ну, за винятком, можливо, одного, якого за волосся викинули з країни, тому що він теж виявився тут нікому не потрібним.
Чому не потрібна?
Все просто.
Я завжди і для всіх політиків старого формату буду скалкою в дупі. Це безперечний факт. У мене завжди є власна думка і я нікому не заглядаю до рота. Я незручна тим, що можу не погодитися і висловити протест. Я проти партій, яких у нас немає. Є політичні проекти багаторазового користування, де місця роздаються згідно з купленими квитками.
Я проти коаліції та опозиції в парламенті, тому що це – одне і те ж. Масло масляне. Я проти квотного формування уряду, тому що вважаю вершиною ідіотизму партійну приналежність міністрів. І всі розмови про те, що партія бере на себе відповідальність за цього міністра – блеф. Жодна ще не взяла на себе відповідальність за «провал за провалом» у державі. В усьому винні «папєрєдніки». Це ті, які вчора були коаліцією, а сьогодні стали опозицією. А завтра, коли опозиція знову стане коаліцією, знову ж винними будуть «папєрєдніки».
Так і живемо.
Біг по колу.
День сурка.
Я проти всього цього. Тому не потрібна ні коаліції, ні опозиції. Я зайва на їхньому святі життя чи то пак живота, тому що, як лікар, оцінюю це одним діагнозом: шизофренія. І народ із ним же, якщо сприймає цю ситуацію та грає в цю гру.
Відповідно, людей слід лікувати.
Чим?
Все просто. Зробити з них громадянське суспільство. Витверезити. Дати зрозуміти, що людина сама здатна творити свою долю. І делегувати свій голос не з примусу за якусь партію, а тому чи іншому громадянину, якого вважає фахівцем у якійсь галузі. А якщо в іншій сфері вважає спеціалістом іншого – віддає голос йому.
Люди (громадяни) пишуть онлайн закони в інтернеті голосують їх, бачачи, як голосують інші. Все абсолютно відкрито. Якщо закон чи рішення набирає більшість голосів від тих, хто взяв участь у голосуванні, але не менше певної визначеної кількості голосів, закон вважається прийнятим і без жодної депутатської модерації Казаком Гаврилюком іде в кабмін.
Всенародним електроним голосуванням обирається Прем’ерміністр, який і формує свій уряд.
Електронна демократія жива. Немає депутатів. Немає бюрократів. Немає прокладок між народом, який пише для себе закони і виконавчою владою, яка регулює процес. І якщо людям не подобається, як Міністр Іванов, скажімо, справляється зі своїми завданнями, громадяни країни його відкликають.
    В електронній прямій демократії немає модераторів. Люди самі пишуть і модерують в інтернеті.
Важко?
Ні.
Ми постійно робимо практично те ж у ФБ – щось обговорюємо, про щось сперечаємося, проводимо опитування. Ми вже живемо в системі горизонтальної електронної дискусії.
Я не просто проти всілякої системи, що консервує старий істеблішмент, – я проти системи, де зберігаються бюрократи, депутати, корупціонери, коаліції, опозиції, квоти, модератори, вибори раз у п’ять років.
До недавнього часу, намагаючись знайти хоч якусь модель державного устрою, за якої Україна стартане з мертвої точки, я вважала, що достатньо ліквідувати інститут Президента. Та одразу ж думала про те, що коли зараз прибрати Порошенка, то наш депутатський корпус поховає Україну за лічені дні. Розраховувати на вибори за тією системою, що діє зараз даремно. А іншу систему Парламент ніколи не запропонує.
Знову день сурка і біг по колу.
   Змінити ситуацію може або фатальний випадок, або впровадження електронної прямої демократії через Перший Референдум за системою блокчейн.
Немає закону про Референдум? З’явиться, тільки-но виявиться, що за нього проголосувало 3 млн чоловік.

Дякую за увагу.
Ваша скалка в дупі. І, схоже, кремлівська консерва в усі часи.

Liza Bogutskaya

Червень17/ 2018

Ваша email адреса не публікується. Поля, обов'язкові для заповнення, позначені *

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Звернення єпископів УГКЦ до представників органів державної влади, політикуму та громадянського суспільства України